Flowline™ Mimari Doğrusal Difüzörler

Tedarik ve dönüş havası açıklıklarını iç ticari bina tasarımlarına uyumlu bir şekilde entegre etmek ve karıştırmak için tasarlanmıştır.

Doğrusal Yuvalı Difüzörler ve Bar Izgaraları

Estetik açıdan hoş bir tasarım gerektiren yüksek performanslı uygulamaları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Plenum Yuvası ve Hafif Troffer Difüzörler

Birçok standart ebatta mevcut olan asma tavan ızgara sistemlerinde hava dağılımı yöntemi olarak tasarlanmıştır.

Tavan Difüzörleri

Nailor, estetikten ödün vermeden mükemmel performans sunan çok çeşitli Tavan Difüzörleri üretmektedir. Süspansiyonlu tavan difüzörleri, günümüzde piyasadaki en sessiz ve çok yönlü ürünlerden bazılarıdır ve olağanüstü performansı iş başında esneklikle birleştirir.

Hastane/Steril Oda Difüzörleri

Nailor 9200 Serisi Hastane/Steril Oda Difüzörleri, kritik ortam, hastane, ameliyathane, steril oda ve laboratuvar tipi uygulamalar için endüstri lideri performans ve yüksek kaliteli özellikler sunar.

Menfezler

Nailor Izgaraları ve Menfezleri, üstün kaliteli malzemelerle hassas bir şekilde üretilmiştir ve mimari mükemmellik için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatlandırma için yeni endüstri standardını tanımlayan bu ızgaralar, tüm uygulama gereksinimlerini karşılar.

Louverlar ve Mimari Ürünler

Nailor, performans ve estetik çekicilik için en sıkı gereklilikleri karşılamak üzere özel ve standart konfigürasyonlarda AMCA onaylı geniş bir louver serisi sunmaktadır. Her uygulama için uygun çeşitli tasarım ve aksesuarlara sahip ekstrüde alüminyum veya şekillendirilmiş çelik louverlar arasından dilediğinizi seçin.

Kontrol, Dengeleme ve Backdraft Damperleri

Nailor, ticari ve endüstriyel HVAC sistemlerinde hava akımı kontrolü için kapsamlı bir damper ürün yelpazesi sunmaktadır. Rüzgar Tüneli & Damper Test Laboratuvarımız, ürünlerimizi AMCA, UL, ANSI ve diğer endüstri standartları şartlarına göre test etmek için bir endüstri lideri olarak çalışmaktadır.

Endüstriyel Damperler

Nailor'un ağır endüstriyel kontrol damperleri, yüksek basınçlı endüstriyel HVAC veya proses hava sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Perde Yangın Damperleri

Nailor, 1½ veya 3 saat yangın direncine sahip açıklıkların korunmasını gerektirebilecek geniş bir uygulama yelpazesine uyacak çeşitli perde tipi yangın damperleri üretmektedir. Damperler, mevcut hava akış hızı ve basınç değerleri ile statik ve dinamik sistemler için UL 555 olarak sınıflandırılmıştır.

Multi-Blade Yangın Damperleri

Nailor D1200 ve D1250 Serisi UL 555 dereceli Multi-Blade Yangın Damperleri, çoğu ticari uygulamaya uygun çok sayıda seçenek ile mevcuttur. Galvanizli çelik konstrüksiyon standardı, 304 tipi paslanmaz çelik ve ağır ortamlı Tip 316 paslanmaz çelik konstrüksiyon opsiyoneldir. 1½ veya 3 saat yangına dayanıklılık dereceleri mevcuttur.

Duman Damperleri

Nailor 1210, 1260, 1280 ve 1290S Serisi Duman Damperleri UL 555S uyarınca test edilmiş ve etiketlenmiştir ve statik/dinamik duman yönetim sistemlerinde dumanın merkez noktası kontrolü için tasarlanmıştır. Düşey duvarlara/bölmelere veya yatay zeminlere bitişik olarak monte edilebilir.

Yangın/Duman Damperleri

Nailor'un yeni ve mevcut yangın ve duman kontrol teknolojisinin geliştirilmesine olan bağlılığı, kapsamlı bir kalite, duman, yangın ve kombine yangın/duman amortisörleri yelpazesine yol açmıştır. Tüm Nailor Yangın/Duman Damperleri UL 555 ve UL 555S uyarınca test edilmiş ve etiketlenmiştir. 1½ saat veya 3 saat modelleri mevcuttur.

Aktüatörler ve Damper Aksesuarları

Özel ihtiyaçlarınız için uygun yedek aktüatörü sağlamak için Nailor, stokta bulunan dünyaca ünlü üreticilerin büyük bir yedek aktüatör yelpazesine sahiptir.

Tavan Damperleri

Nailor Tavan Damperleri, döşeme tavan uygulamaları için UL 263 ve ahşap tavan uygulamaları için UL 555C'ye göre test edilmiştir.

Erişim Kapıları

Nailor, ömür boyu amortisör kontrolü ve testi, bobin temizleme, kontrol ayarlama ve diğer birçok uygulama için ideal kapsamlı bir erişim kapısı serisi sunar.

Tek Kanallı Terminal Üniteleri

3000 ve 3100 Serisi Terminal Üniteleri, çeşitli kontrol paketleri ile HVAC sistem entegrasyonunu kolaylaştıran, piyasadaki en çok yönlü VAV kutuları arasında yer almaktadır. Sadece soğutma için tasarlanmıştır, yeniden ısıtma ile soğutma, sadece ısıtma veya ısıtma/soğutma geçişi uygulamaları için uygundur. Susturucu ek parçalar ve Hastane Sınıfı seçeneği ile sessiz tipi de mevcuttur.

Çift Kanallı Terminal Üniteleri

Nailor 3200 Serisi Çift Kanallı Terminal Üniteleri, sıcak ve soğuk besleme boruları tarafından sağlanan hava hacmini değiştirerek ve hedef hava sıcaklığını sağlayarak, koşullandırılmış alanda en uygun sıcaklık kontrolünü sağlamak için tasarlanmıştır.

Fanlı Terminal Üniteleri

Nailor Fanlı Terminal Üniteleri, diğer temel model tasarımlarıyla karşılaştırıldığında birçok standart özellik ve üstün ses performansı sunarken, uygulamaların ve HVAC endüstrilerinin taleplerinin çoğuna uygun kompakt ve ekonomik bir tasarım sunar.

Fan Destekli Soğutulmuş Su (DOAS) Terminal Üniteleri

Nailor 33SZ Serisi Fan Destekli Soğutulmuş Su Terminal Üniteleri, DOAS (özel açık hava sistemi) ile birlikte kullanmak için bir soğutma indüksiyon bobini içerir ve ofis alanları, sınıflar, kritik ortamlar ve laboratuarlar gibi çeşitli ticari uygulamalarda kullanım için uygundur.

Güçlendirme Terminal Üniteleri

Nailor 3600 Serisi Güçlendirme Terminal Üniteleri tüm uygulamalar için tasarlanmıştır ve verimsiz sabit hacim sistemlerini günümüz değişken hava hacmi sistemlerine düşük kurulum maliyetleriyle dönüştürecek şekilde tasarlanmıştır.

Bypass Terminal Üniteleri

Nailor 3400 Serisi Bypass Terminal Üniteleri, sabit hacimli, fanlı, düşük basınçlı hava işleme sistemleri veya çatı üstü klima üniteleri ile kullanıldığında değişken hava hacmi beslemesi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Aşırı hava, bypass açıklığı ve sistem geri dönüşü ile yönlendirilir.

Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcılar

Nailor Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcıları, hava işleme sistemlerine montaj için tasarlanmış bağımsız ısıtma üniteleridir.

BİZİ TAKİP EDİN

En son gelişmelerden siz haberdar olun

Copyright © Tüm hakları saklıdır | Saven Teknik