Saven Teknik Hakkında

18 Mart 1993'te geleceğin teknolojisini günümüze taşıyan ürünlerle, çevreye duyarlı, ekonomik, akılcı ve uzun ömürlü çözümler üretmek gayesiyle kurulduk. Adı dahi SAVE ENVIRONMENT(Çevreyi Koru) kelimelerinin kısaltılıp birleştirilmesinden gelen SAVEN, kullandığı ürünler ve ürettiği çözümlerle de her zaman adına ve felsefesine yakışır şekilde gezegenimize zarar vermeyen ürün ve yöntemlerle çalıştı.

Elektrikli yerden ısıtma sistemlerini Türkiye'ye ilk getiren firma olarak 25 senedir sizi ve taleplerinizi dikkatle dinleyen, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en akılcı, en teknolojik ve en doğru çözümü üreten ve onu sizin için geliştiren, fikirden montaja bütün aşamalarda size en iyi hizmeti ve dizaynı sunan, en yenilikçi firmayız.

  • Sektörün lider firmalarıyla ortaklıklarımız ışığında yapılmayanı yapıyor, toplumu teknolojik çözümlerle tanıştırıyor ve yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.
  • Uzman mühendis kadromuz ve kaliteli çözüm ortaklarımız ile tesisat ve yapılarınız için pratik, uzun ömürlü, ekonomik ve çevreci çözümler sunarken hem cebinizi hem doğayı koruyoruz.
  • Müşterilerimizin keşif ve projelendirme ile ilgili taleplerini, herbiri alanında uzman teknik kadromuz ile sizlere sunuyoruz.
  • Elektrikli ısıtma sistemlerini Türkiye'ye ilk getiren firma olarak sektördeki 25 senelik tecrübemiz ve güvenilir çözüm ortaklarımızla, en kaliteli hizmeti en kısa sürede en verimli şekilde veriyoruz.
  • BİZİ TAKİP EDİN

    Haberlerden ve en son gelişmelerden haberdar olun